Yardım

Emlak8.net kurumsal emlak ve inşaat ofislerinin web sitelerinde bulunan emlak ilanlarının bir araya gelmesiyle oluşan gayrimenkul platformudur. İnsanlara gayrimenkul ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgileri sunan ve onları kurumsal firmalar ile bir araya getiren bir gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformudur.

Emlak8.net kurumsal emlak ve inşaat ofislerine kendilerini en iyi ve en özgün bir şekilde yansıtabileceleri web sitelerine sahip olma imkanı sağlar.

Bu web siteleri ile müşterilerine markanız ile ilgili istediğini bilgileri sunabilir, sınırsız emlak, proje ekleyebilir ve sınırsız emlak danışmanınızı kendinize özgün web sitesinde buluşturabilirsiniz.

Sektörde bulunan emlak portallarına ödenen astronomik fiyat uygulamalarına alternatif olarak eknomomik ve uygun bir şekilde sınırsız emlak ve projelerinizi kendinize özgün web sitenizde yansıtabilirsiniz.

  • Sistemimize vergi mükellefi olmayan bireysel üyeler üye olamamakta olup sadece kurumsal emlak ve inşaat ofisleri üye olabilmektedir.
  • Sistemimize girmek isteyen firmalarımız ilgili Emlak Odalarına kayıtlı olmak zorundadır. İlgili odaların olmadığı illerde emlakçı olarak vergi mükellefi olmak yeterlidir.
  • Üyelik süresi minimum 1 yıldır. Buna rağmen Üye istediği zaman üyeliğini sonlandırabilir.

Herhangi bir ilan sınırlaması bulunmamaktadır. Web sitenize sınırsız emlak ve sınırsız projelerinizi ekleyebilirsiniz.

Web sitesi yaptırmak zorunda değilsiniz. Mevcut web sitesi olan emlak ve inşaat şirketleri, Başlangıç Paketi ile yıllık sadece 250 TL'ye kurumsal üye olabilirler.

Evet, tüm mobil cihazlarla uyumlu şekilde web siteniz görüntülenmektedir.

Alan adı kayıt Emlak8.net'in hediyesidir. Ücreti kurulum bedeline dahil değildir.

Evet, Emlak8 Paneli > Genel Ayarlar > Modül ve Tema Yönetimi adımlarını takip ederek renk seçimi menüsünden istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Hayır, yaptığınız değişiklikleri kaydettikten sonra hemen yayına alınır.

Evet, sitenizde yayına alınan ilanlar eş zamanlı olarak Emlak8.net'de yayına alınır.

İstenilen domain boşta olması durumunda istediğiniz domaini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Evet, ilan detay ve iletişim formu üzerinden mesaj gönderilebilir. Bu mesajlar Emlak8 panelinizce görüntülenebilecektir.

Kurumsal web sitenizin kurulumu için Emlak8.net üzerinden Kurumsal Üyelik sayfasından satın alabilir  ya da 0850 304 88 54 nolu telefonu arayarak kurulum işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın
Çözüm Merkezi

0850 304 88 54

Müşteri İlişkileri E-Posta Adresi

info@emlak8.net

Bizi Takip Edin
Daha Fazla Bilgi İçin Bize Ulaşın

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive