Tual Adalar
Durumu:

Satışta Olan Projeler

Konum:

Kartal / İstanbul (Anadolu)

İlan Özellikleri

Modern mimarisi, geniş, konforlu daire seçenekleri ve sosyal aktivite alanları ile şık ve prestijli bir yaşama adım atmanızı sağlıyor. Her daim tadını çıkaracağınız görkemli adalar manzarasını, Tual Adalar’ın her noktasından keyfini sürebilirsiniz. Metro’dan deniz ulaşımına, ana arterlerden toplu taşımaya her türlü ulaşım imkanı yürüme mesafesinde. Arka tarafında tüm doğal cazibesi ve tertemiz havasıyla Aydos ormanı bulunurken önünde ise en alt katlardan itibaren sere serpe uzanan adalar ve deniz manzarası tabloyu tamamlıyor.

 

Bir Tarih Hayal Edin…

Temiz havası, mavi göletleri ve yeşil ormanları ile adeta cenneti bünyesinde bulunduran bu merkez, Osmanlı döneminde bile padişahların vazgeçilmez dinlenme yerleri arasında geliyordu.

 

Tual Adalar’da yaşam başladı…

Ferah, şık, konforlu dairelerde, geniş sosyal alanları ile prestijli yaşam başladı. Siz de Tual Adalar ayrıcalığını yaşayın, hemen taşının!

Konum

Adres : Şehit Aydın Çelik Cd. Yaman Sk. Tual Adalar Satış Ofisi Yakacık

Şehir : Kartal / İstanbul (Anadolu)

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive