Tual Bahçekent
Durumu:

Satışta Olan Projeler

Konum:

Başakşehir / İstanbul (Avrupa)

İlan Özellikleri

Şimdi İstanbul’un yeni yüzü Bahçekent’te yepyeni bir kent var! Tual Bahçekent. Yeni İstanbul’un simgesi geleceğin şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent, kent içinde modern bir kent olarak yerini aldı. Emlak Konut ve TOKI güvencesiyle Dağ Mühendislik uzmanlığını buluşturan yaşam projesi Tual Bahçekent, 190 dönüm alana yayılan toplam 1.617 konut, 122 residence,175 ticari ünite, sosyal tesisler, sağlık, eğitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in simgesi konumunda...

Kanal İstanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor. Geniş, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip. Bahçekent ile İstanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor.

1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri sunan Tual Bahçekent, 1914 konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.

Konum

Adres : Başakşehir 2. Kısım Mh. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı

Şehir : Başakşehir / İstanbul (Avrupa)

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2024 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive