Hakkımızda

Card image cap

Aradığın evi bul.

Emlak8.net, sektörden kazanç sağlamayı veya ev sahibi olmayı hedefleyen herkesi bir araya getiren bir emlak platformudur.

Serbay Interactive olarak; 2011 yılında emlak ve inşaat sektörünün buluşma noktası olması amacıyla kurduğumuz Oemlak.net markamızı, Kod8 Yazılım Teknolojileri firmamızın çatısı altında Emlak8.net markası ile devam ettirmeye karar verdik.

Türkiye'nin önde gelen emlak portallarından bir olma ideasıyla çıktığımız yolda; ‘Aradığın evi bul' diyerek, kaliteli hizmet ve şeffaf bilgi anlayışını, gayrimenkul profesyonellerini ve bireyleri doğru, kapsamlı referans bilgilerle aynı çatı altında buluşturan güvenilir bir gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu olmayı hedef edinmiştir.

Emlak8.net’i diğer emlak platformlarından ayıran, sadece gayrimenkul profesyonellerinin bulunduğu bir emlak platformu olmasıdır.

Emlak8.net’i rakiplerinden ayıran diğer en önemli özelliği ise kurumsal üyelerinin sadece ilan yayınladığı bir platform değil, kendi web sitelerindeki sınırsız ilanların otomatik yayınlandığı bir platform olmasıdır.

Türkiye'de gayrimenkul sektörüne yatırım yapanlar, gayrimenkul satanlar/kiralayanlar, yeni ev arayışında olanlar, bu sektörden profesyonel kazanç sağlayanlar için bir buluşma noktası ve referans bilgi kaynağıdır.

Size Özel Hizmetlerimiz

Emlak8 olarak kurumsal üyelerimize sunduğumuz birbirinden özel hizmetler...

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Emlak ofisinizin dijital dünyada yerini alması için web sitesinizi Emlak8.net alt yapısı ile biz yapıyoruz!
Sınırsız ilanlarınız, kurumsal bilgileriniz gibi pek çok bilgiyi web sitenizde müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
Üstelik web siteniz tüm mobil cihazlara da her zaman uyumlu olduğu gibi ilanlarınız Emlak8.net emlak portalında anında ücretsiz yayınlanmaktadır!

Kurumsal Mail Hakkı

Web sitenize ait kurumsal olarak mail adresi oluşturabilirsiniz. Müşterilerinizle kurumsal mail adresinizle haberleşin.

Ücretsiz Rehber8 Üyeliği

Emlak8.net ile web siteniz olduğunda Rehber8.net üyeliğiniz anında oluşturulur. Hemde ücretsiz :)

Sınırsız İlan Hakkı

Emlak8.net alt yapısı ile hazırlattığınız web sitenizde istediğiniz kadar emlak gönül rahatlağıyla ekleyebilirsiniz. Emlak8.net ile artık özgürsünüz :)

Satılık / Kiralık Gayrimenkuller

Emlak8.net, satılık / kiralık yeni ve ikinci el gayrimenkuller için bir bilgi ve ticaret platformu sunmaktadır.

Satılık Gayrimenkuller sayfası için tıklayınız.

Kiralık Gayrimenkuller sayfası için tıklayınız.

Projeler

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde, ikinci el gayrimenkuller kadar, yeni inşaat projeleri de önemli bir gayrimenkul geliştirme ve edinme kanalıdır.

Projeler sayfası için tıklayınız.

İş Ortaklarımız

Emlak8 olarak iş ortaklığı yapmakla gurur duyduklarımız...

Kod8

Kod8

Yazılım ve Teknoloji Geliştirme

Kod8 Yazılım Teknolojileri Limited Şirketi, küçük ve orta ölçekli firmalara yeni nesil web yazılımları geliştiren kullanıcı odaklı bir yazılım şirketidir.
Emlak8.net ile mobil uyumlu web sitesi yaptıran firmalar Kod8 alt yapısı ve teknolojileri kullanmaktadır.

Rehber8

Rehber8

Rehber Servisi

Rehber8, Kod8 hizmetlerini kullanan şirketlerin bilgilerinden oluşturulmuş bir rehber sitesidir. Emlak8.net platformuna dahil olan şirketler bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Serbay Interactive

Serbay Interactive

Dijital Reklam Ajansı

Serbay Interactive, 2011 yılından günümüze müşterilerine grafik tasarım, yazılım ve sosyal medya danışmanlığı başta olmak üzere kreatif hizmetler sunan dijital reklam ajansıdır.
Emlak8.net platformuna dahil olan şirketler konsept tasarım talep ettiklerinde Serbay ile olan ortaklığımız dahilinde müşterilerimize özel hizmetler sunmaktayız.

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive