Emlakçılar İstanbul'da buluşacak!

Emlakçılar İstanbul'da buluşacak!
Sektörel

Emlakçılar İstanbul'da buluşacak!

22.01.2020

Merkezi Antalya'da bulunan Bilban Grup tarafından düzenlenen Uluslararası B2B İran ve Türkiye 2. Emlak ve Yatırım Proje Görüşmeleri, İstanbul'da gerçekleşecek...

Bilban Grup tarafından organize edilen Uluslararası B2B İran ve Türkiye 2. Emlak ve Yatırım Proje Görüşmeleri, İstanbul'da yapılacak.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Bilban Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Bilban, organizasyon kapsamında ilk buluşmayı İran'ın başkenti Tahran'da düzenlediklerini ve verimli bir çalışma gerçekleştirildiğini dile getirdi.

Bu kez Türkiye'de bir organizasyon düzenlemeyi kararlaştırdıklarını ifade eden Bilban, "25 Şubat'ta başlayacak organizasyon 3 gün sürecek. Gerçek müşteri stoku olan İranlı emlakçılar ile gayrimenkul stoku bulunan Türkiye'deki üst düzey proje yetkilileri bir araya gelecek. İran'dan ve Türkiye'den katılımcı olarak üst düzey yatırımcılar bulunacak." dedi.

İran'dan Türkiye için gerçek müşteri portföyü olan lisanslı 100 emlak firma temsilcisinin etkinliğe katılacağını bildiren Bilban, Türkiye'den de Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ile Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) üyesi firma temsilcilerinin organizasyonda yer alacağını ifade etti.

Bilban yüz yüze yapılacak toplantılarla satış işlemlerinin gerçekleştirileceğini ve organizasyonun dış katılımcıya kapalı olacağını dile getirdi.

Türkiye'den konut almak isteyen İranlıların ya Türkiye'de yaşayan tanıdıklarının ya da emlakçılıkla ilgisi olmayanların devreye girmesiyle çeşitli olumsuzluklarla karşı karşıya kaldığını söyleyen Bilban, organizasyonla bu tür olumsuzlukların önüne geçmek istediklerini belirtti.

Gönül Bilban açıklamalarına, İranlı müşteri portföyünün büyük bir bölümünün minimum 250 bin dolar ve üzeri alışları hedeflediğini de ekledi.

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive