Çin, Aydın Atça'yı örnek alacak!

Çin, Aydın Atça'yı örnek alacak!
İlginç Haberler

Çin, Aydın Atça'yı örnek alacak!

20.12.2019

Aydın Sultanhisar Belediyesini ziyaret eden Çin Halk Cumhuriyeti Zhejiang Eyaleti Hangzhou Şehrinden gelen heyet, deprem sonucunda yıkılan yapıların yerine, Atça’nın imar planından esinleneceklerini söyledi.

Aydın Sultanhisar Belediyesi'ni ziyarette bulunan Çin Halk Cumhuriyeti Zhejiang Eyaleti Hangzhou Şehrinden gelen heyet, depremde yıkılan yapılar alanına Atça’nın imar planından esinlenmek istediklerini belirtti.

Aydın Denge Gazetesi'nde yer alan habere göre; Hangzhou Şehrinden gelen belediye yetkilileri, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya’yı ziyarette bulundu. Ege Bölgesi’nde bir dizi ziyarette bulunan heyet, Ağustos ayında meydana gelen depremde yıkılan binaların yerine dayanıklı yapılar inşası hakkında konuştu.

Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya ve Başkan Yardımcısı Okan Yalçınkaya’nın konuğu olan Çinli heyet, Paris Şanzelize’den esinlenip meydana getirilen Atça Mahallesi’nin imar planı hakkında bilgiler aldı. Başkan Yıldırımkaya ziyarette bulunan heyete, binaların imar planı ve inşasında kullanılan malzeme türlerinin kalitesi hakkında bilgiler verdiklerini açıkladı.

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive