Bandırma'da konut inşaatı ihalesi Türk Kızılayı'ndan!

Bandırma'da konut inşaatı ihalesi Türk Kızılayı'ndan!
Sektörel

Bandırma'da konut inşaatı ihalesi Türk Kızılayı'ndan!

21.11.2019

Türk Kızılay Bandırma Şube Başkanlığı tarafından Bandırma Dere Mahallesi'nde konut inşaatı yaptırılacak. İhale 16 Aralık'ta gerçekleşecek...

Türk Kızılay Bandırma Şube Başkanlığı, Bandırma Dere Mahallesi'nde yer alan taşınmaz üzerinde konut inşaatı yaptırıyor. İnşaat işi için ihale 16 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Türk Kızılay Bandırma Şube Başkanlığından:
Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, Dere Mahallesinde Konut İnşaatı Anahtar Teslimi Birim Fiyat Esasına Göre Yaptırılacaktır.
1 - Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, Dere Mahallesi, 25 pafta, 90 ada, 5 parselde kayıtlı 75,52 m2
 yüzölçümlü arsa üzerine bodrum + 5 katlı toplam 353 m2  konut inşaatı yapılması işinin Kızılay’ın yaptırdığı ve onaylattığı projeler ve detayları uyarınca sözleşme ve eki şartnameler doğrultusunda tüm işlerle ilgili vergi, resim, harç vb giderler yüklenici tarafından karşılanmak üzere ANAHTAR TESLİMİ BİRİM FİYAT ESASINA GÖRE YAPILMASI işidir.
2 - Firmalar birinci keşif bedelinin en az %3’ü nispetindeki geçici teminatı teklifleri ile birlikte vereceklerdir.
3 - İhaleye ait şartnameler İhsaniye Mh. Servet Çırpan Cd. No: 33 Bandırma - Balıkesir adresindeki Türk Kızılay Bandırma Şubesinden 250,00.-TL karşılığında temin edilebilecektir.
4 - İdari, mali ve teknik şartnamelere www.kizilay.org.tr adresinden ulaşılabilecektir.
5 - Firmaların ihale zarflarını en geç 16 Aralık 2019 Pazartesi günü saat:17.00’ye kadar Türk Kızılay Bandırma Şubesi evrak kayıt servisine göndermiş olmaları gerekmektedir.
6 - İki nolu “Teklif ve Teminat Mektubu Zarfı” 17 Aralık 2019 Salı günü saat: 14.00’de Türk Kızılay Bandırma Şubesi Toplantı Salonunda açılacaktır.
7 - Postada meydana gelecek olan gecikmeler dikkate alınmaz.
8 - Telgraf, mail ve faxla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
9 - Kurumumuz Kamu İhale Kanunlarına tabi değildir. 

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive