İşlem Rehberi

Kullanım & Gizlilik

İşlem Rehberi

2.06.2019

Üye Olma

Emlak8.net’e bireysel üyelik yapılamamakta olup kullanıcılar dilerse kurumsal üye olabilmektedir. Kurumsal üyelerimiz onaylanan üyelik işlemlerinin ardından sınırsız ücretsiz ilan verebilmektedir.

Kurumsal üye olan müşterilerimiz Emlak8.net’in belirlediği ücret karşılığında kurumsal üye olabilmektedirler.


Üyelik Sözleşmesi

Üyelik sözleşmemiz sitemizden yazdırılabilir ve elektronik ortamda saklanmak üzere indirilebilir. Üyelerimiz herhangi bir zamanda sözleşmemize sitemiz üzerinden erişebilmektedir.

Kurumsal üyelerimizin faturaları, kendilerine üyelik sonrasında gönderilmektedir.


Üyelik Aktifleme

Yeni üyelik yapmak isteyen müşterilerimize mail yoluyla aktifleme onayı gönderilmektedir ve onay sonrasında üyelikleri başlatılmaktadır.


Kişisel Verilerin Gizliliği

Emlak8.net’e üye olurken ve sonrasındaki güncelleme işlemlerinizin ardından oluşan tüm bilgileriniz sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üyelik sırasında bu paylaşımın aktiflenip/aktiflenmeyeceği seçilebileceği gibi, daha sonra da bu listelerden çıkmak mümkündür. Gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgilere; https://www.emlak8.net/detay/183-uyelik-sozlesmesi-ve-gizlilik-politikasi bağlantısından ulaşabilirsiniz.


Uyuşmazlık Durumu

Emlak8 ve Üye arasında sağlanan Üyelik Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir. Taraflar arasında işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İstanbul Anadolu mahkemeleri ve icra daireleri münhasır yetkilidir. Bu uyuşmazlıklarda, Emlak8’in defter ve kayıtları tek ve kesin delil olacaktır. Üyelik Sözleşmesi kabul edildiğinde Taraflar, elektronik ortamda ve Web Sitesi üzerinde gerçekleşen işlemlere ait, Emlak8 tarafından alınmış, bilgisayar çıktılarının da kesin delil niteliği taşıyacağı konusunda mutabık kalmış sayılırlar.

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive